Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Создание сайта


Recommended Posts

День добрый.

Вообщем есть два сайта на самописках, которые мы хотим перевести на opencart.

Сайты с поддоменами. К ним приключена робокасса и мой склад. Для каждого города свой мой склад и робокасса. Сайты cosmovape.ru и cosmoshop.pro.

Но с этой сапопиской постоянно какие косяки.

С нашей стороны, для двух доменов мы купим готовое шаблонное решение, которое визуально настроим сами.

Нам нужен человек который сможет сделать: сайт на поддомены, прикрутить робокассу, прикрутить мой склад.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Робокассу прикручить нечего, только внести данные в настройки...Если сами настроите шаблон, то и с этим разберетесь...

Для интеграции с Мой склад

Это решение поможет

 

Напишите, лучше, что нужно базу товаров, клиентов и заказов перенести...и ссылки...Если ссылки не получится, то редиректы прописать, чтоб с поиска не вылететь

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.