Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

помогите ребята с подключением Access


Recommended Posts

Доброй ночи, ситуация такая у нас в магазине используем базу данных acces но вышла проблема не можем подключит базу к нашему сайту.. (выгрузка на сайт)...не знаем с чего начинать и как продолжить .. нужна помощь помогите ребята ..знаю тут очень много башгавистых..думаю кроме вас никто не знает решение .. заранее благодарю.. 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


У меня опыта нет, пусть меня поправят, но по-моему еще никто не подключал access к Опенкарт, просто потому что это две разные по структуре базы данных. Вам не нужен access для работы с магазином, у магазина уже есть msql, как-то так.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


доброй ночи какой именно модуль покупать..можете по советовать ?

а то очень много модулей и даже расстерялся .

для меня самое главное чтоб онлайн видел нашу базу ,обновлялся если из реального магазина что то было куплено то в таком случае вычитывал со склада ,

помогите пожалуйста .заранее очень признателен 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.