Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Новинки и Топ продаж


Recommended Posts

Добрый вечер, может кто знает как сделать что бы модуль новинки выводил только товары из определённой категории точно так же и топ продаж? Хочу сделать категорию новинки и категорию топ продаж и добавлять туда товар таким образом регулировать в ручную что показывать в новинках и топ продаж.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


судя по сообщению - явно ошиблись разделом

раздел для разработчиков подразумевает наличие кода/наработок и "помощь зала" при затыках

 

если движок 2х - смотрите такое, можно надобавлять чего угодно и выводить с разными заголовками

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Возможно ошибся, Есть просто модули стандартные latest и bestseller и есть групы товаров новинка и топ продаж. И я хочу что бы latest вместо последних добавленных вытягивал все подряд с категории новинки  точно так же bestseller с Топ продаж. И не пойму куда копать 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.