Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Запрос по созданию сайта


SergeyWH

Recommended Posts

Приветствую вас, у меня имеется работа не по созданию интернет-магазина, а больше как лэндинг (длинный), но также есть разделы с переходом которые уводит на другие страницы сайта. 

 

Вот пример обычного лэндинга, который нужен - sevendonuts.com

 

Сколько примерно такой будет стоить? От каких цифр отталкиваться? 

Да и стоит ли вообще его делать на opencart?

Змінено користувачем SergeyWH
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Лучше установите вордпрес (минут 5 работы, делая по инструкции) и купите любой понравившийся шаблон на themeforest для wp ;)

и сами сделаете себе сайт за неделю, на wp в 95% случаях в код лезть не приходится, все делается из админки

 

Хоть Марк тут и ху22осил ворпресс на тему безопасности и шаблоны с TF и TM, но для небольшого лендинга, это лучший и почти бесплатный вариант)

 

но у меня есть 3 сайта на wp и пока никаких проблем не было, видимо они слишком мелкие и никому не уперлись)

Змінено користувачем zlob
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.