Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Проблема со списком категорий


Recommended Posts

Доброго времени суток, форумчане. Прошу помочь исправить такую проблему. На сайте есть список категорий реализованный выпадающим списком. На главной странице работает всё замечательно. Но вот на любой другой(а пока что это только карточка товара) сам выпадающий списко появляется не в верху страницы(сразу под поиском) как должно быть а уже непосредственно в самом блоке контента разворачивается. На скринах видно. В DevTools я попробовал перетащить блок .list-group выше. Вроде бы как сработало, но реализовать это непосредствеоно в tpl-файле я не знаю как, т.к. там сплошной php который вводит меня в ступор, php я пока не освоил. Прошу вашей помощи.

Screenshot_12.png

Screenshot_13.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


11 часов назад, Maximbl4m сказал:

Посмотрите, по какой причине у вас на НЕ-правильной странице (карточке товара) подгружается stylesheet2.css, а не stylesheet.css.

stylesheet2.css это чисто мои стили, я старался не трогать стандартные стили.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.