Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Возможен ли перенос базы с ocstore 0.1.5 в 1.5.1.3?


Recommended Posts

Всем привет,

Начну по порядку. Я не программист, и по этому обращаюсь к вам.

У моей девушки была задумка "Магазин" и я его сделал на движке ocstore 0.1.5 более года назад. Я себе так думаю что я там много чего сделал не так как надо но это не главное, он работал нормально, я даже натянул на него свой дизайн. Магазин работал на ура, до того момента как перестал работать индекс для поисковых систем.

Не долго думаю я решил начать его переделывать и взял самый свежий ocstore 1.5.1.3. Купил дизайн http://shoppica.net/.

И попытался сделать экспорт базы, не всей а только товары, картинками и описания. Но тут наткнулся на проблему, они не переносятся.

Что делать?

У магазина около 1000 единиц товара, поэтому переделать их руками у меня нет времени.

Буду рад любой помощи.

Спасибо

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 4 months later...

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.