Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

перенос домена на другой сайт


Recommended Posts

Доброго времени суток, прошу прощения, если аналогичные темы были (по своим запросам толкового ответа не нашел).

Такой вопрос. Интересует перенос домена, созданного с сайтом на OpenCart, на сайт, созданный с помощью конструктора Wix. Никогда не сталкивался с такими вопросами и делать это собираюсь впервые. Что мне нужно для переноса (переезда на другой хостинг)? Заранее спасибо за ответ.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


nikifalex, по сути, сайт, созданный на данной платформе нужно удалить. Адрес сайта (домен) должен быть на другом сайте, созданном на другой платформе 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


я первый раз связался с темой сайтов и прочего.

и я не виноват, что до этого наш сайт был создан здесь, редактировать никто из нашей компании не сумел, пришлось облегчить задачу. плюс это оказалось дешевле и все работает ок, интернет магазин и прочая фигня. а здесь он нифига нормально не работал и падал.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.