Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts

44 минуты назад, Skunk сказал:

Я не вижу вас в списке купивших. Откуда модуль?

меня вы тоже не найдете в списке купивших ни 1го модуля.. ноу меня их 20 штук.. люди не плят аккаунты с которых покупают..

некоторым покупают разработчики сайтов....

а если человек просит разработать то он не разработчик явно имхо

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


1 час назад, Skunk сказал:

Я не вижу вас в списке купивших. Откуда модуль?

 я его еще не покупал, так как он не работает на  OcStore 2.3.0.2.1 . Автор пока не ответил. Поэтому спрашиваю кто может такое сделать

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


@DelayDobro - секретные аккаунты, которые покупают модули - они пусть и просят поддержку. Остальные априори варезники.

@redya - подождите ответа автора. Или законно купите модуль и обращайтесь в платные услуги. Задача тривиальная. Уверен, вам помогут.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 15.03.2017 в 13:55, Skunk сказал:

@DelayDobro - секретные аккаунты, которые покупают модули - они пусть и просят поддержку. Остальные априори варезники.

@redya - подождите ответа автора. Или законно купите модуль и обращайтесь в платные услуги. Задача тривиальная. Уверен, вам помогут.

согласен и таких жуков хватает. свой труд нужно беречь

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.