Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Странное - пропадают параметры товаров


Гість

Recommended Posts

Добрый день.

 

Стоит ocStore 2.3.1 . Шаблон манимейкер2, добавлены модули ImageOptions Pro, ImprovedOptions Pro.

 

Иногда на некоторых товарах внезапно пропадают цены, акции и картинки опций. Причём иногда всё сразу, иногда только цена и акция, иногда только опции. Причём сами опции остаются, но назначенные картинки - пропадают.

 

Сначала я думал что контент менеджер косячит. Но уже несколько раз проводилась разъяснительная работа, и теперь ещё и другие люди фиксировали баг - когда тётенька не за работой. Короче, похоже реально баг.

 

Я вот даже что-то не приложу ума, как к такой черной магии подступиться. Ошибка плавающая, я видел последствия (на копии базы - всё есть, в боевой базе у одного товара что-то пропало), но не понимаю как её воспроизвести...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.