Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Ищу - Модуль подборка


Avrel

Recommended Posts

4 минуты назад, wprizzz сказал:

Походу стандартный модуль, просто под себя переделали

Понял. А на Ок 1.5.5.2 можно такое сделать на стандартном фильтре?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


2 минуты назад, Avrel сказал:

Понял. А на Ок 1.5.5.2 можно такое сделать на стандартном фильтре?

Можно, но я бы не советовал, много косяков с этим фильтром в плане СЕО, Юзабилити да и времени много убьете.
Я бы себе поставил MFP https://www.opencart.com/index.php?route=marketplace/extension/info&extension_id=17351

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


56 минут назад, wprizzz сказал:

Можно, но я бы не советовал, много косяков с этим фильтром в плане СЕО, Юзабилити да и времени много убьете.
Я бы себе поставил MFP https://www.opencart.com/index.php?route=marketplace/extension/info&extension_id=17351

Понял, спасибо. Т.е с мега фильто про можно реализовать точно тоже самое что на примере? я клацал его но не смог понять как реализовать что бы переключалось между по автомобилю и подбор попараметром

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


7 минут назад, Avrel сказал:

Понял, спасибо. Т.е с мега фильто про можно реализовать точно тоже самое что на примере? я клацал его но не смог понять как реализовать что бы переключалось между по автомобилю и подбор попараметром

Нет, точно прям как на том сайте, не может.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.