Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Решено] Нужно вывести статус склада в модуле на главной


Recommended Posts

Нужно вывести статус склада  (на картинке обвёл красным). Я вывел в странице (в файле pavproducttabs.tpl) - if ($product['stock']) { }?>, но тут же ошибка так как нужно обявить в контроллере и в модели эту переменную, но там всё так запутано(в модели особенно) что я не знаю где  добавить эту переменную. Опенкарт 1.5.3.1, или скиньте образовательные статьи по модулях.

(контроллер)pavproducttabs.php

(вид)pavproducttabs.tpl

(модель)product.php

Безымянный.png

Змінено користувачем normanh
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Зачем вы создали три одинаковых темы на форуме?)

-----

В контроллере pavproducttabs.php в самом низу найдите блок:

Скрытый текст

 


$products[] = array(
  'product_id' => $result['product_id'],
  'thumb'      => $image,
  'name'       => $result['name'],
  'price'      => $price,
  'special'    => $special,
  'rating'     => $rating,
  'description'=> (html_entity_decode($result['description'], ENT_QUOTES, 'UTF-8')),
  'reviews'    => sprintf($this->language->get('text_reviews'), (int)$result['reviews']),
  'href'       => $this->url->link('product/product', 'product_id=' . $result['product_id']),
  'thumb2'     => isset($thumb2)?$thumb2:'',
);

 

и попробуйте добавить туда строку

'stock' => $result['stock_status'],

 

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • Skunk changed the title to [Решено] Нужно вывести статус склада в модуле на главной
  • Skunk locked this topic
Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.