Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Доработать карточку товара


Recommended Posts

Ситуация такая - один и тот же товар идет разных объемов и ценой. Сейчас реализовано через опции. Объемы выбираться выпадающем списком.

Проблемы -

1.не все покупатели видят что можно выбрать разный объем. По умолчанию показывается больший объем.

2. Заказывают то чего нет в наличии. Так как при наличии хоть одного объема в карточке пишеться что есть в наличии.

Как решить это все правильно я незнаю, поэтому я тут в поиске решения и реализации. Ссылку на сайт могу предоставить.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


2. Заказывают то чего нет в наличии. Так как при наличии хоть одного объема в карточке пишеться что есть в наличии.

Как решить это все правильно я незнаю, поэтому я тут в поиске решения и реализации. Ссылку на сайт могу предоставить.

 

https://opencartforum.com/files/file/3223-%D0%BC%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BB%D1%8C-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B7%D0%B0%D0%BA%D0%B0%D0%B7/

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.