Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Разграничение прав пользователей и логи, это реально?


thekeshka

Recommended Posts

Всем привет!

Знатоки, подскажите плиз, только изучаю опенкарт, хотел уточнить, а возможно ли построить сайт на опенкарт, где можно задать полномочия пользователем (например, кто-то не может редактировать заказ или цену или количество и т.п.) и есть возможно ли вести логи пользователей? То есть к приему какой из пользователей редактировал заказ, менял цену и т.п.?

Очень буду признателен за расширенный ответ.

Заранее спасибо!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Частично

 

Ведение логов

https://opencartforum.com/files/file/2986-%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D0%B4%D0%B5%D0%B9%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B8%D0%B9-%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D0%B7%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%B9-%D0%B0%D0%B4%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%BA%D0%B8/

 

Другие права и ведение аудита действий нужно обсуждать.

 

только изучаю опенкарт,

 

 

С какой целью?

 

Сколько менеджеров, пользователей планируется.

Цена такого аудита?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

С целью создания сайта)

Сейчас сижу на убогом конструкторе. Два манагера/продавца + 4 оператора колл центар + 2-3 администратора. У всех должны быть разные права.

Очень буду рад ответам/реккомендациям.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.