Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Проблемка 2


anakazel

Recommended Posts

Установил мод loginza после входа ис соц сетях например вконтакте то стает плохая кирилица также после потверждения на товар купить тоже очень плохо все ((( http://xayxay.com.ua/ посмотрите сами и скажите что делать и как ето все исправить. очень буду благодарен.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Notice: Undefined index: country_id in /home/anaka719/domains/xayxay.com.ua/public_html/system/library/tax.php on line 23Notice: Undefined index: zone_id in /home/anaka719/domains/xayxay.com.ua/public_html/system/library/tax.php on line 23

так вот же ошибка

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Notice: Undefined index: country_id in /home/anaka719/domains/xayxay.com.ua/public_html/system/library/tax.php on line 23Notice: Undefined index: zone_id in /home/anaka719/domains/xayxay.com.ua/public_html/system/library/tax.php on line 23

так вот же ошибка

И что делать ?)
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


И что делать ?)

я не могу дать ответ только по одной ошибке

посмотрите есть ли таблица (oc_)address, а в ней колонки country_id,zone_id и запись с вашим логином

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.