Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Проблемы с фронтендом


Shann

Recommended Posts

Есть сайт http://kavysvitu.com.ua

- на сайте вверху (справа от поиска) две иконки "Избранное" и "Корзина".

Вопрос: как вместо избранного поставить  сравнения вверху страницы?

 

- В /domains/kavysvitu.com.ua/public_html/catalog/view/theme/theme658/template/common/header.tpl нашел строку:

 

<a href="<?php echo $wishlist; ?>" id="wishlist-total" class="button_wishlist"> <?php echo $text_wishlist; ?> </a>
 
- которая видимо и вывовит, вместо нее написал :
 
<a href="<?php echo $compare; ?>" id="compare-total" class="compare-total"> <i class="fa fa-exchange"></i> <?php echo $text_compare; ?> </a>
 
- В языковой файл в header.php вывел строчку - $_['text_compare']      = 'Порівняти:';
(кстати избранное в этом файле почему-то с иконкой отобразили - $_['text_wishlist']      = '<i class="fa fa-heart"></i> <span>Список побажань:</span> %s'; )
 
В итоге сравнение отобразилось, но как теперь его поставить на место "избранного" я ума не приложу - подскажите решение?
(всю картину вы увидите на сайт, на главной в шапке, возле поиска шо на русском шо на украинском.
 
(В теории я понимаю что нужно как-то редактировать CSS но вот что именно там написать и что именно от туда удалить я не осилил)
 
Спасибо за помощь.
 
 
 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.