Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Картинки в карусели производителей


Recommended Posts

Добрый день.

Мне нужно увеличить размер картинок в карусели производителей. Версия движка 2,0. Я зашел в "Дополнения - Модули - Каруесль-Home Page" там выставил размеры 200х200 px. Картинка загружается в нужном размере, но в самом блоке модуля на странице картинки, как бы, наслаиваются друг на друга, а в инспекторе я вижу такую строку:

<div class="owl-item" style="width: 141px;">

т.е. что-то все равно указывает ширину 141px. Где это исправить?? Подскажите, пожалуйста!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Там, походу, автоматически ширина считается, исходя из количества баннеров.

 

Вот тут /catalog/view/theme/default/template/module/carousel.tpl измените «items: 6» на 5 или меньше.

Змінено користувачем deezler
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Там, походу, автоматически ширина считается, исходя из количества баннеров.

 

Вот тут /catalog/view/theme/default/template/module/carousel.tpl измените «items: 6» на 5 или меньше.

Точно!! Я видел эту цифру, но не понял что это такое! Спасибо!!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


А может вы еще знаете как слайдер поднять над категориями и растянуть на всю ширину страницы?

 

Расположение можно поменять через Дизайн -> Макеты.

 

А вот чтобы во всю ширину сделать, наверное, нужна тема, которая позволяет это делать. Или лезть в шаблоны.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.