Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Не появляются скачаные модули в админке


Recommended Posts

Добрый день. Пытаюсь установить любой модуль, скачиваю файлы на FTP сервер, но в меню "Дополнения-модули" они не появляются. Уже сносил сайт и делал бэкап. VQmodPro поставил. Но они не появляются. До бэкапа появлялись, но была какая то ошибка и я снес все и заново поставил, теперь их не видно. Помогите пожалуйста.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Opencart 2.1.0.2.1, русский

Opencart footer menu например пытаюсь установить

Как эти модули вобще ставить? Я файлзилой заливаю на сервер, перезаписываю файлы,

Потом захожу в админку, а их нигде нет

http://www.opencart.com/index.php?route=extension/extension/info&extension_id=14885&filter_search=footer%20menu&filter_license=0&filter_download_id=44

Змінено користувачем BerserkVladimirovich
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


заливаете файлы из папки upload, идете в админку, установка дополнений, жмете загрузить, выбирате файл tmd_footer.ocmod.xml, загружаете, идете в менеджер дополнений, жмете обновить, потом идете в модули, там должен быть этот модуль, жмете установить, потом уже заходите и настраиваете

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

ругань про неправильный ID при загрузке дополнений через ocmod говорит о том, что дополнение с таким ID уже установлено и его сначала нужно удалить из списка модификаторов

эта проверка сделана для того, чтобы у вас один и тот же код не добавлялся 100 раз в файлы

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.