Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Не работает чекбокс при оформлении заказа


kvlv

Recommended Posts

Добрый день. Возникла такая проблема: При оформлении заказа есть выбор двух вариантов оплаты image.jpg

При нажатии на чекбокс опция не выбирается, а сам чекбокс исчезает image.jpg

Опция выделяется только при нажатии на серый фон с текстом. Такая проблема при работе через Google chrome, Opera. На Mozilla Firefox все работает как следует. Подскажите, как решить данную проблему. Спасибо.

Змінено користувачем kvlv
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


К сожалению с авторами сайта связи больше нет. Буду благодарен даже за информацию где находятся файлы отвечающие за данную функцию, а дальше постараюсь разобраться сам

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Файлы я нашел, теперь вопрос в том как это исправить?)) Вопрос в стилях я так понимаю, если на файер фоксе отображается корректно, в чем может быть вопрос?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.