Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Белая полоса при смене баннера


Dimansh

Recommended Posts

При попытке изменить баннеры с дефолтных на другие (в которых фон не белый) - вылазит под картинкой белая полоса. размеры картинки точно такие, как указаны в админкне и даже при изменениях тех размеров - все равно полоса остается.

 

Подскажите, как сделать эту полосу черной либо убрать вообще

 

post-702763-0-04306400-1461385469_thumb.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


А я даже к вашему сайту добраться не могу.

Пускай так будет.

Ну сайта, как такового нет. это просто тестовый был шаг, с которым я столкнулся. сайт мой - светлый и там этого не видно,  а я решил попробовать темный фон - и вылезла эта полоса. Я могу дать сайт в ЛС, но там этого не видно

, так как он светлый.  Но я тут не упоминал о самом сайте, так как это родной, стоковый, баннер - он везде одинаковый и если кто-то знает, то подсказать не сложно - как сменить фон

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Решил вопрос отключеиеv pagination в файле slideshow.tpl.

$('#slideshow<?php echo $module; ?>').owlCarousel({
  items: 6,
  autoPlay: 3000,
  singleItem: true,
  navigation: false,
  navigationText: ['<i class="fa fa-angle-left fa-5x"></i>', '<i class="fa fa-angle-right fa-5x"></i>'],
  pagination: false
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.