Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

ошибка 502 bad gateway


chump

Recommended Posts

я немного допиливаю шаблон магазина, который лежит на реальном хостинге. так вот при обновлении довольно часто выскакивает ошибка 502 bad gateway и вообще магазин иногда тормозит, хотя в нем всего один товар. как думаете, это проблема opencart (или моих кривых рук, которые там что-то допилили) или хостинга? хостинг - r01.

сайт http://shtooq.ru/

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Перед опенкартом я работала с движком престашоп, так 502 выскакивала постоянно, пока ребята из поддержки хостинга не увеличили лимит на длину заголовков nginx (хостинг dataworker.net).

Может в этом проблема? Как вариант, можете попробовать другой хостинг, у которого есть тестовый период (бесплатный) хотя бы неделька, и проверить, будет ли на нем работать магазин без ошибки.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Перед опенкартом я работала с движком престашоп, так 502 выскакивала постоянно, пока ребята из поддержки хостинга не увеличили лимит на длину заголовков nginx (хостинг dataworker.net).

Может в этом проблема? Как вариант, можете попробовать другой хостинг, у которого есть тестовый период (бесплатный) хотя бы неделька, и проверить, будет ли на нем работать магазин без ошибки.

спасибо, попробуем

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.