Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Как создать страницу с html и php?


Recommended Posts

Всем доброго времени суток!

Пролистал кучу сайтов и тем на форуме но не смог найти ничего стоящего. У меня есть проблема в создании страниц Opencart 2.

В стандартном шаблоне есть страница contact_us (/index.php?route=information/contact), которая выводит информацию о контактах и которую можно изменять через файл contact.tpl. Ну так вот, я хочу создать такого же типа страницу. Чтобы можно было исправить файл php и tpl под свои нужды. Как я уже понял вариант создать Статью не прокатывает.

Кто может дать дельный совет как это сделать?

post-708093-0-54683000-1457932964_thumb.jpg

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Можно использовать 2 варианта

1) Создать копию контроллера contact, например, contactin. И в ней указать, что отображение файла tpl будет другого, какой тоже можно скопировать

и ссылка получится типа index.php?route=information/contactin

2) Или можно в файл contact.php, в контроллере, добавить публичную функцию, какая будет отображать шаблон, какой укажите. Ссылка будет типа: index.php?route=information/contact/myfunction

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.