Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Решено?..] Notice: Error: E-Mail to required! in /system/library/mail.php on line 61


AnDeton

Recommended Posts

При Регистрации после нажатия на кнопку продолжить выдает вот такую ошибку  Notice: Error: E-Mail to required! in /system/library/mail.php on line 61   при этом регистрация проходит, но уведомление на почтку не приходит ни в аминку ни клиенту. 

 

При этом при оформлении заказа все ок. Заказ оформляется, уведомления приходят.

Змінено користувачем AnDeton
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


движок, сборка? какие модули стоят? что в журнале ошибок/логах сервера/консоли браузера? ссылка на сайт?

 

Новый Год через неделю - все хрустальные шары расхватали :ugeek:

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Движек Version 2.0.2.0  чистый.  

 

Из доп модулей 

SeoPro for Opencart 2.x

Simple Custom Data Admin

Simple Custom Data Catalog

ссылка woodstory.in.ua

 

Логи не смотрел я думаю той писюли достаточно. Короче говоря вылечил следующим образом. Отключил уведомление админа о новых клиентах. 

 

Читал на забугорных ресурсах тыц, что в новом движке что то напутали с протоколом. Но моих знаний и языка и кода не хватает что бы решить проблему. Думал кто-то уже сталкивался с подобным. 

Позже кстати глянул таки уведомление приходит к клиенту.

Змінено користувачем AnDeton
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.