Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Подкатегории 3-го уровня


Efidrin

Recommended Posts

Здравствуйте! Интересует такой вопрос. У меня на сайте есть меню, в нем есть категории, и мне нужно эти категории разделить еще на подкатегории. К примеру (Детская одежда, далее идет разделение на девочек а мальчиков, и в этих разделениях уже на кофты,куртки и так далее). В админке создаю подкатегорию третьего уровня, но в меню она не отображается. Мне нужно дополнительный модуль устанавливать для организации подкатегорий, или нужно как-то настроить?!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Здравствуйте! Интересует такой вопрос. У меня на сайте есть меню, в нем есть категории, и мне нужно эти категории разделить еще на подкатегории. К примеру (Детская одежда, далее идет разделение на девочек а мальчиков, и в этих разделениях уже на кофты,куртки и так далее). В админке создаю подкатегорию третьего уровня, но в меню она не отображается. Мне нужно дополнительный модуль устанавливать для организации подкатегорий, или нужно как-то настроить?!

Попробуйте это и вписать только меню
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.