Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Хочу вручную перетянуть таблицы со старого магаза на новый (без использования Migration&Upgrade Tool


gyurza2000

Recommended Posts

У меня немного сложнее задача...

Есть база OC 1.5.4.1 и есть база OCshop 2.1.0.1.3 в них есть таблица, допустим "category", НО в первом случае в ней 9 полей, во втором случае их 10 (появляется поле "noindex")

 

А теперь, внимание вопрос! :)

 

Как экспортировать содержимое первой таблицы во вторую (2.1.0.1.3), что бы поле "noindex" (второй таблицы) осталось нетронутым

 

P.S.

Данная таблица тут для примера, если б дело касалось одной таблицы, я бы дописал это поле вручную после импорта, но, можно ли как то менее варварски это сделать средствами phpMyAdmin ?

 

P.P.S

Хочу попробовать вручную перетянуть таблицы со старого магаза на новый (без использования Migration&Upgrade Tool) и посмотреть, что из этого получится. А то этот Migration&Upgrade Tool непонятно что делает, может кучу чего лишнего, что мне и не надо. А так бы таблицы с категориями, заказами, продуктами, пользователями, статьями перетянул бы, да и всё

Змінено користувачем gyurza2000
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.