Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Вывод адреса доставки при просмотре заказов.


Cronos

Recommended Posts

Здравствуйте, подскажите как вывести колонку адреса доставки при просмотре списка заказов?

 

Я сделал так:

	<file name="admin/view/template/sale/order_list.tpl">
	   <operation> 
			<search position="before"><![CDATA[ <td class="right"><?php if ($sort == 'o.total') { ?> ]]></search>
			<add><![CDATA[ 
			    <td class="left"><?php if ($sort == 'status') { ?>
                <a href="<?php echo $sort_status; ?>" class="<?php echo strtolower($order); ?>"><?php echo $column_status; ?></a>
                <?php } else { ?>
                <a href="<?php echo $deliver_date; ?>"><?php echo $column_status; ?></a>
                <?php } ?></td>
			]]></add> 
		</operation> 
		<operation> 
			<search position="before"><![CDATA[ <td align="right"><input type="text" name="filter_total" value="<?php echo $filter_total; ?>" size="4" style="text-align: right;" /></td> ]]></search>
			<add><![CDATA[ 
			    <td align="right"></td>
			]]></add> 
		</operation> 
		<operation> 
			<search position="before"><![CDATA[ <td class="right"><?php echo $order['total']; ?></td> ]]></search>
			<add><![CDATA[ 
			    <td class="left"><?php echo $order['status']; ?></td>
			]]></add> 
		</operation>  
	</file>	

Вот сделал на примере статуса, колонка выводится статус тоже....Но вот если я меняю другую переменную - ее не находит. Как взять адрес доставки для каждого заказа?

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


начать с просмотра модели admin\model\sale\order.php - чтобы понять, какие поля берутся, добавить нужные

потом добавить нужные уже в контроллере admin\controller\sale\order.php

 

как вариант - есть такой модуль

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Ничего не понял, я только начал разбиратся.... Вот к примеру я поставил модуль deliverdateshipping он показывает дату и время доставки. Подскажите на примере что подправить чтобы вывести его в столбец рядом со статусом?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


И да, к стати, существует ли бесплатный модуль учета курьеров?

честно говоря - без понятия что вы под таким модулем подразумеваете

воспользуйтесь поиском вверху страницы, укажите искать в дополнениях и смотрите результаты

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.