Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Установка шаблона opеncart через sftp


Recommended Posts

 Здраствуйте, подскажите пожалуста можно установить шаблон opencart через sftp соединение или нет? сайт находится на vps сервере, если да то подскажите пожалуста как? или поскажите какую нибудь статью или тему в формуме не могу найти и разобраться

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


к шаблону обычно прилагается инструкция - что и как делать для его установки

в большинстве - все происходит методом копирования файлов на сервер в папку opencart

 

нюансы смотреть в инструкции/описании

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

как обычно устанавливать шаблон через ftp я знаю не раз устанавливал, обычно копируется в папку public_html файлы из upload? но дело в том, что сайт перенесен на vps сервер без обычной cpanel получается подключаюсь через sftp там папки public_html нет

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Наймите человека или почитайте документацию по вэб-серверу своей ОС. Или гугл в помощь. Я откуда знаю где он не зная оси на сервере? На голый vps хоть весту можно было поставить для начала.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.