Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Разные способы доставки для городов.


Recommended Posts

Здравствуйте. Возникли большие трудности в такой "мелочи".

 

Ситуация в следующем, хочу сделать пункты самовывоза и доставку курьером в разных городах (по возможности не по всему региону, а именно в городе), а именно в 6-7 по России.

Адреса у пунктов разные, цены на доставку курьером разные. 

 

Т.е. как это в магазине выглядит, человек заходит на главной странице выбирает (сам или geo ip) город из моего список. Если города нет его, то только, например, доставка почтой России, хотя вряд ли кто будет этим пользоваться. Кладет в корзину покупку и на странице оформления заказа уже видит способы доставки конкретно под его город. 

Нашел модуль https://opencartforum.com/topic/17243-%D0%BE%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B0-%D0%BF%D0%BE-ip-geo-ip-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D1%80%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D0%B8-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%8B-%D0%B8-%D0%B1%D0%B5/page-28 но вот не знаю, какой еще найти для способов доставки. 

 

Магазин поддоменами не хочу, имхо прошлый век. Но если вариантов нет, то деваться некуда.

Спасибо за внимание, надеюсь на вашу помощь. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.