Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Проблемы с правами доступа при установке


Recommended Posts

Здравствуйте!Мой хостинг hc.ru. В установках поставил php 5.x, база данных MySQLСкачал с этого сайта стабильную версию, следовал инструкциям. По умолчанию большинству папок были присвоены права 0777. Там, где надо, поставил 0755, только не нашел папку cache/ в корне.Установка не началась, хостинг пишет, что, дескать, у вас разрешены права на запись, и приложение(или папка, когда как) должны иметь 0755. Я начал присваивать 0755 везде, где только мог, где было 0777.В какой-то момент установочный скрипт заработал, магазин встал, но в панель администратора я не зашел, все то же самое: 0755 им подавай. К сожалению, не пишут, какой файл не сработал, просто типа "приложение".Даже если все заработает, мне хотелось бы корректно переделать заново. Я пока не писал хостеру, может, какую-то конкретную вещь у него запросить?Буду благодарен за советы.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.