Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Удаление страниц сайта


Recommended Posts

Здравствуйте! У меня такое дело. Нужна помощь! В Моем магазине есть две лишние страницы! ( ОПТОМ и В КОМПАНИЮ) Ознакомившись с GoogleAnalitycs я понял ,что они мне не нужны! Во-первых: При переходе на них ,нет нормальной кнопки возврата или перехода в интернет магазин! Во-вторых если пользователь попадает на эти страницы через поисковик . то тут же закрывает , т.к. нет нормально инфы на страницах.... и опять же нет кнопки для перехода в интернет-магазин. Мне нужно удалить обе страницы и просто создать через админку статьи. как во вкладках "свой дизайн" или " Контакты и доставка" .

Расскажите подробнее как их удалить? Буду очень признателен!  Адрес магазина: lamayka.kz

Удалить нужно: lamayka.kz/opt и lamayka.kz/corp    Спасибо!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.