Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Добавить новый раздел (Тип записей)


valonix

Recommended Posts

так сделай клон модуля Новостей...вот и будет тебе еще один раздел с новостями....

задавая вопрос, возможно, стоит почесать заднюю часть головы, решение окажется на поверхности

 

 

или воспользоваться поиском по дополнениям для ОС 

 

http://joxi.ru/l2ZePKYHlJvjmJ

 

и найти там https://opencartforum.com/files/file/1669-%D0%BA%D0%BB%D0%BE%D0%BD-%D0%BC%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BB%D1%8F-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8-%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%B7%D0%BD%D1%8B%D0%B5-%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D1%8C%D0%B8/

Спасибо, думаю что это как раз то, что мне необходимо. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Увы, pavblog это индийское г-но, и его появление (ссылка) здесь исключительно ради, но не за...

 

Рекомендую выяснить причину не работоспособности blogmenagera, по крайней мере, то что в demo достойная фришная альтернатива.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Та мне нужно что-то вроде новостей, будут статьи внутри которых я  добавлю фоток "фенсибоксовых" с описанием. Думаю клон новостей подойдет. Там после установки ток чпу нужно будет поднастроить как и новости.. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.