Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Счет-Фактура


faeton

Recommended Posts

Как добавить на страницу счета-фактуры какой-то из параметров товара? Будь-то вес, длинна иль ещё-что? Ато не могу с контроллером разобраться.

В файле /admin/controller/sale/order.php прописал нужные переменные, после чего на странице счета-фактуры выкидает что неизвестный индекс, и указывает строчку в которой в даном файле он был прописан. Я так понимаю, что нужно подключить таблицу "product" в файле /admin/model/sale/order.php, вот только не могу разобраться где и как. Помогите плз, буду очень благодарен. Спасибо.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 4 months later...
  • 2 years later...

Присоединяюсь, та же беда. Подскажите кто знает!

можно воспользоваться уже готовым решением https://opencartforum.com/files/file/1635-%D1%81%D1%87%D0%B5%D1%82-%D1%84%D0%B0%D0%BA%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-e-mail/

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.