Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

deadcow_seo и deadcow_seo-v-1.0


traffs

Recommended Posts

Доброго времени суток :) .Начну с самого начала .Однажды я решил улучшить поиск на сайте :rolleyes: , заодно наткнулся на новую версию deadcow_seo 1.0 с радостью поставил модуль на движок :lol: (так как старый генерировал не всё и просто напросто вырубался на пол пути выкидывая на пустую страницу :angry: ) и был доволен до ушей ни каких глюков и багов (как я думал ) .На самом деле отличие есть в транслите который использует новый модуль.

Вот для примера :

deadcow_seo:/telemetriya-i-fpv/fpv

deadcow_seo_v1.0:/tjeljemjetrija-i-fpv/fpv-

:huh:

Изменения кардинальны ,помогите разобраться в этой ситуации.

Это только у меня или у всех :unsure: .По возможности хотелось бы добиться корректной работы модуля и транслита как в старой версии B) . Заказчик не переживёт новой переиндексации сайта да и транслит у новой версии какой то не такой :huh: .

Ниже исходники модуля(deadcow_seo и deadcow_seo v1.0) которые я загрузил и использовал в движке. :)

deadcow_seo (v1.0_RUS).zip

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.