Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Проблема с "Категориями"


costa65

Recommended Posts

У меня на сайте шесть категорий с подкатегориями и товаром. Первые три категории открываются как надо: нажимаешь на категорию и видишь подкатегории, нажимаешь на подкатегорию - видишь товар.

А следующие три категории при их нажатии октрывают сразу товар, минуя подкатегории.

Как это можно исправить?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


*ссылку на сайт скорее всего у Вас запросят

 

я бы порекомендовал проверить привязаны ли товары к подкатегориям (они например могут быть привязаны только к главной категории), и не стоит ли галочка "скрыть категорию\подкатегорию"  :wink:

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


*ссылку на сайт скорее всего у Вас запросят

 

я бы порекомендовал проверить привязаны ли товары к подкатегориям (они например могут быть привязаны только к главной категории), и не стоит ли галочка "скрыть категорию\подкатегорию"  :wink:

Товары привязаны к подкатегориям, подкатегории привязаны к категориям, все включено. Везде все сделано одинаково. http://stihltver.ru/

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.