Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

мои стили не видны в админке, а на сайте видны.


lexalex83

Recommended Posts

я создал несколько своих стилей в файле stylesheet.css
на сайте стили применяются но вот в админке весь текст выглядит просто как текст. как сделать так чтоб стили применялись и в админке? просто неудобно так редактировать. и может еще можно как нибудь, чтобы стиль можно было выбрать как ворде, сразу видя изменения или образец текста этим стилем..

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


темы админчасти(admin/view/stylesheet/stylesheet.css) и тема основного каталога различаются(catalog/view/theme/default/stylesheet/stylesheet.css)

ну я имею ввиду не саму админку конкретно а то окно (text area) куда вводишь текст который будет в описании товара или категории.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


ну я имею ввиду не саму админку конкретно а то окно (text area) куда вводишь текст который будет в описании товара или категории.

не понятно что вы хотите, есть css для админ части туда и копайте

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.