Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Затемнение заднего фона


Xsite

Recommended Posts

фото на заднем фоне видимо имеет значение большее, чем у фона, следовательно нужно открыть фаербаг, посмотреть эти значение и поменять их должным образом

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

фото на заднем фоне видимо имеет значение большее, чем у фона, следовательно нужно открыть фаербаг, посмотреть эти значение и поменять их должным образом

 

У фона вообще нету z-index, у фото z-index: 999

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Вот и попробуйте прописать фотке меньшее значение, а фону - большее. Только делайте это осторожно, я не знаю зачем в шаблоне сделали такое большое значение z-index для фотки, но видимо на то были причины, а значит все проверьте после изменений

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

 

Вот и попробуйте прописать фотке меньшее значение, а фону - большее. Только делайте это осторожно, я не знаю зачем в шаблоне сделали такое большое значение z-index для фотки, но видимо на то были причины, а значит все проверьте после изменений

 

Не помогло

Фону прописал z-index: 99999999 ( body { )

Фото прописал я-index: 999

 

Но это ни на чего не повлияло.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.