Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Не открываться вкладка Товары


Sport7

Recommended Posts

Вот собственно когда хочу добавить товар то вылазит вот эта ошибка

 

 

 

Notice: Error: Table 'sportlife.category_path' doesn't exist
Error No: 1146
SELECT DISTINCT *, (SELECT GROUP_CONCAT(cd1.name ORDER BY level SEPARATOR ' > ') FROM category_path cp LEFT JOIN category_description cd1 ON (cp.path_id = cd1.category_id AND cp.category_id != cp.path_id) WHERE cp.category_id = c.category_id AND cd1.language_id = '1' GROUP BY cp.category_id) AS path, (SELECT keyword FROM url_alias WHERE query = 'category_id=59') AS keyword FROM category c LEFT JOIN category_description cd2 ON (c.category_id = cd2.category_id) WHERE c.category_id = '59' AND cd2.language_id = '1' in /hosting/b12-31909/data/www/sportlife.pp.ua/system/database/mysql.php on line 50

 

Проблема какая? Я залил чистый Opencart потом взял базу с другого сайта и залил её и поставил шаблон. Больше нечего не делал.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


у вас версии не совпадают, вы хотите на версию 1.5.5.1 притулить базу движка младшей версии, не пойдет так, там логика немного отличается

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

у вас версии не совпадают, вы хотите на версию 1.5.5.1 притулить базу движка младшей версии, не пойдет так, там логика немного отличается

 

спасибо сейчас попробую еще раз.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.