Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

В корзине не плюсует сумму товара.


voron25da

Recommended Posts

Я только разбираюсь с opencart ,- рад буду вашей помощи. Добавляю в корзину, а счетчик не плюсует сумму, что может быть? Но колличество товара плюсует.

 

post-680337-0-31413000-1394033875_thumb.jpg

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


это из коробки у вас так получается? Тема не стандартная, судя по скрину.

Да нет, в этом и беда- наверное гдето влез в php,  и чето подпортил,  но еще вариант думал- может, гдето в админке продавца, чето не ставлю. Или модуль упрошенной покупки крывой, но да Бог с ним удалю в тпл файлах вывод этих нулей если получится. Наверное проблемы индейцев рук самих индейцев.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Да нет, в этом и беда- наверное гдето влез в php,  и чето подпортил,  но еще вариант думал- может, гдето в админке продавца, чето не ставлю. Или модуль упрошенной покупки крывой, но да Бог с ним удалю в тпл файлах вывод этих нулей если получится. Наверное проблемы индейцев рук самих индейцев.

 шаблон коробочный правлю

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 2 weeks later...

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.