Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Ищу самый простой модуль Обратного звонка


jurevog

Recommended Posts

Нужно чтобы можно было просто вставить ссылку "Заказать обратный звонок" в шапку, по клику на ссылке всплывает окно с единственным полем "Телефон" и оповещением после нажатия кнопки, что запрос отправлен.

Подскажите, пожалуйста.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


значит что-то не так сделали и надо исправлять, у массы людей он работает.

Кажется, я ошибся и сказал про другой модуль. В том модуле, что вы посоветовали, форма вызывается с бокового элемента, а мне нужна простая текстовая ссылка в произвольном месте сайта.

 

Спасибо. Все же хотелось бы найти бесплатный - я ищу совсем простой функционал же :)
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Большое спасибо. В нем можно использовать ссылку на форму, а не картинку? Я хочу написать "заказать звонок" в шапку под телефон.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 8 months later...

http://jetbit.ru/market/jbcallme вот простой и бесплатный. Прикрепить можно хоть к кнопке, хоть к ссылке, хоть к картинке. К чему угодно. Одну форму можно повесить на несколько кнопок/ссылок.

http://jbcallme.ru/ платная версия, но работать удобнее. Есть конструктор форм, смс информирование и куча другого полезного и не очень.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.