Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Блокировка бота по ip


Recommended Posts

Доброго времени!Сайт еще не проиндексирован , а по метрики видно что ходит бот каждые 2-3 мин. с продолжительностью на страницу 0-2 мин,как заблокировать его Ip ?

 

http://www.site.com
Order deny,allow
Deny from all
Allow from 124.34.48.165
Allow from 102.54.68.123

 

так?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


У меня такая ситуация. после переезда на другой хост стало наблюдаться такое. Если я захожу на свой сайт с адсл (с одним айпи) то меня часто не пускает на сайт (временами то есть доступ то нет) . Тогда как если сразу же после недопуска переключиться на 3 джи или зайти через анонимайзер то все путем. Хостер говорит что все работеат в штатном режиме. провайдер то же самое . Не могу разобраться . Подскажите может кто сталивался с блокировкой доступа по ip. Самое интересное что после отключения 3 джи и вкл. адсл я вхожу на сайт.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.