Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[ВОПРОС] Рассылка почты из магазина


RedBaron

Recommended Posts

А - поиск зарегистрированных покупателей в твоём магазине. Ищет по Фамилии Имени Отчеству. К примеру покупатель зарегистрировался под следующими данными: Лось Василий Алибобаевич, задаёшь любое значение, получаешь список покупателей в поле В.

Как пользоваться? Включи воображение. Спец предложения, акции, скидки, реклама и т.д.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


А - поиск зарегистрированных покупателей в твоём магазине. Ищет по Фамилии Имени Отчеству. К примеру покупатель зарегистрировался под следующими данными: Лось Василий Алибобаевич, задаёшь любое значение, получаешь список покупателей в поле В.

Как пользоваться? Включи воображение. Спец предложения, акции, скидки, реклама и т.д.

Я уже что только не вводил в поле "А" и Фамилию, и Имя, и Отчество, и всё равно в поле "В" ничего не высвечивается. В чем причина???
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 1 month later...

я ставлю в выборку латинскую "a" для иностранцев и кириллическую "а" для своих.

Вхождение этих символов в имя и фамилию гарантированно всем рассылает.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.