Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Не могу создавать и редактировать категории


tourcomplect

Recommended Posts

Здравствуйте. Помогите пожалуйста. Не могу создавать и редактировать категории. Категории были созданы стандартным модулем. В данный момент они работают нормально. Но после установки "Меню категорий Pro", я удалил стандартный модуль категорий, в смысле в админке нажал удалить. Теперь при попытке установить в админке, он устанавливается, я его подключаю, перехожу в: каталог/категории, там вижу все свои категории и подкатегории, но править их и создавать не могу.
При попытке создать категорию (нажимаю кнопку добавить) пишет:
Notice: Error: Table 'u359170.shop_attribute_category' doesn't exist
Error No: 1146
SELECT * FROM shop_attribute_category WHERE category_id = 0 in /home/u359170/tourcomplect.ru/www/system/database/mysql.php on line 49
При попытке изменить существующую категорию пишет:
Notice: Error: Table 'u359170.shop_attribute_category' doesn't exist
Error No: 1146
SELECT * FROM shop_attribute_category WHERE category_id = 125 in /home/u359170/tourcomplect.ru/www/system/database/mysql.php on line 49
У меня стоит: osStore Version 1.5.3.1

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.