Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Усовершенствование шаблона Default


Recommended Posts

Предлагаю в этот раздел выкладывать доработки к шаблону DefaultПока кладу кнопкичто хорошо-смотрится не много лучше,Что плохо-каждая кнопка и хедер бар стали в 10 раз больше весить ,а значит при первой загрузке страницы сайт будет дольше грузиться

Кнопки.zip

post-243-1293741782,6992_thumb.jpg

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Я пару дней назад предложил админу создать отдельную тему - "Полезные доработки" . Куда перенести все полезные по доработке скрипта темы из форума . Я готов помочь в подборе этих тем .

Но делать усовершенствование дефолтного шаблона считаю делом безперспективным . Потому как одним нравиться одна конфигурация другим другая . Я лично себе вообще отдельный дистрибутив скрипта на 1.4.0. сделал . Там установлены все модули около 8 шт , куча доработок как своих так и обозначенных на оф.сайте. Теперь за 5 сек у меня функциональный магазин .

В итоге проект с хорошим функционалом делается быстро - только переделать шаблон под конкретную задачу. Например такой :

post-59-1293741781,7726_thumb.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.