Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Выскакивает ошибка при сохранении товара


Recommended Posts

Здравствуйте!

Хотел сделать так, чтобы нужные описания товара были на одной странице, то есть когда нажимаю "изменить", высвечивалась только одна вкладка "общие", а остальные вкладки не нужны. Так вот, взял строку "показывать в категориях" из вкладки связи и добавил в вкладку общие, все вставилось нормально, но когда нажимаю "сохранить" выскакивает ошибка:

 

"Notice: Error: Duplicate entry '30-20' for key 'PRIMARY'

Error No: 1062
INSERT INTO oc_product_to_category SET product_id = '30', category_id = '20' in /var/www/user/data/www/admin.shoparenda.kz/system/database/mysql.php on line 50"

 

Не знаю в чем ошибка, я просто взял div-ку и поместил ее в другую div-ку. Помогите кто может. Скриншоты добавил.

И еще один такой вопрос, как можно сделать так, чтобы товар был доступен от какого-то числа, до какого-то, например действителен от и до. Для этого нужно создать модуль или как?

 

post-675878-0-95585200-1386218345_thumb.png

post-675878-0-26019800-1386218361_thumb.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.