Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Выбор склада в модуле доставки


Recommended Posts

Добрый день! Так как нужного мне модуля доставки в просторах интернета не нашлось, я решил написать его сам. Программирование PHP знаю плохо, но важнейшую функцию реализовать удалось - выбор склада из списка, полученного черезе API курьерской службы. Застопороился только на последнем, нужно этот массив занести в выпадающий список возле radiobutton-а моего модуля доставки и передать его потом вместе с выбранной  доставкой админу, чтобы знать куда отправлять.

 

Как это реализовать? Пробовал набить список через foreach и вывести в $quote_data через поле text, но в этом случае набивается лишь последний склад из всего массива и невозможно выбрать склад из списка - получается вся конструкция в одном блоке с radiobutton. Прошу помощи, модуль после выложу бесплатно, вдруг кому пригодится.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.