Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Просмотр всех заказов в админке


Recommended Posts

Добрый вечер. Такой вопрос. Как можно просмотреть все заказы в админке. Сейчас, допустим, показано с 1 по 20 из 400. Как просмотреть сразу все 400. Заранее спасибо

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Добрый вечер. Такой вопрос. Как можно просмотреть все заказы в админке. Сейчас, допустим, показано с 1 по 20 из 400. Как просмотреть сразу все 400. Заранее спасибо

Если без правки кода, то в админке Система->Настройки->Изменить->Опции:

* Элементов на страницу (Админка):

Количество отображаемых на странице элементов (товары, категории, заказы, покупатели и т.п.)

изменить на 400. Но тогда везде в админке будет по 400 строк.

Или править код. Прикрутить в заказы на подобии как в пользовательской части в категориях Показать по:

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Хотелось бы отдельную кнопку. Или как на сайте выбирать кол-во. Но и за это спасибо. Очень помогли!

отдельную кнопку - это много перепиливать, я думаю смысла нет. Не постоянно же нужно все заказы смотреть, можно и лишних 5 тыков сделать)))))

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.