Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Использование input type="number"


ZyXeL

Recommended Posts

Захотелось использовать input type="number" для выбора количества товара на страничках товара и т.п.

(что это и зачем можно посмотреть например тут)

Для этого заменяем в файле catalog/view/theme/****тема/product.tpl

<input type="text" name="quantity" size="2" min="1" max="10" value="<?php echo $minimum; ?>" />

на 

 <input type="number" name="quantity" size="2" min="1" max="10" value="<?php echo $minimum; ?>" />

 

+ ближе к концу файла 

		data: $('.product-info input[type=\'text\'], .product-info input[type=\'hidden\'], .product-info input[type=\'radio\']:checked, .product-info input[type=\'checkbox\']:checked, .product-info select, .product-info textarea'),

 

заменить на

		data: $('.product-info input[type=\'text\'], .product-info input[type=\'number\'], .product-info input[type=\'hidden\'], .product-info input[type=\'radio\']:checked, .product-info input[type=\'checkbox\']:checked, .product-info select, .product-info textarea'),

 

На работу в ИЕ пока не проверял, напишу чуть позже :)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Нечего проверять - все известно. В связке с bootstrap или плагином для кроссбраузерной поддержки можно юзать. Без них FF не поддерживает, IE 10 поддерживат частично, IE 9 и ниже нет поддержки, Safari частично, андроидовые браузеры частично, Opera Mini - нет.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

О, спасибо. 

А про какой именно плагин идет речь? ) Просто не хотелось городить огромные скрипты ради такой мелочи.

ps

Как я понял, где не работает - будет обычный  input text ?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Как я понял, где не работает - будет обычный input text

Не знаю наверняка. Скорее всего, что все type=text, но может же и JS сценарий пошабашить... Надо проверять. А по поводу плагина, например: тыц, тыц. Думаю если поискать, то можно ещё что-то нагуглить.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.