Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Нужен совет... (оптовый-заказ для OpenCart)


calilokua

Recommended Posts

Есть интернет магазин от завода, допустим торгует дисками для машин. В розницу все стандартно. заказал купил.

Но встала задача принимать заявки через сайт от дилеров. Допустим, зашел дилер на сайт, ввел логин, пароль, и хочет набросать в корзину 80 серых дисков марки К, 20 красных марки С и 30 зеленых марки Б. В целом дилер может зайти в каждую категорию выбрать количество и цвет - набросав в корзину сделать заказ. Но это как то муторно.

Вот собсно прошу совета, как можно реализовать данную затею.

В голове мелькали варианты:

Если бы было нечто похожее на прайс-лист в котором можно отметить галочки на против нужного товара , ввести количество и подать заявку на выполнение.

 

Я просто далек от этого всего и кажется что есть какой то логичный способ который я не вижу.

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.