Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Нужен модуль оплаты и доставки.


omenboy

Recommended Posts

Здравствуйте

Честно говоря не знаю как настроить и нужен ли модуль. Суть такова. Интернет магазин Украины. Доставка / оплатаосуществляется такими 2мя способами:

1. Оплата 100% на карту приват банка
2 50 грн предоплата на карту, остальное наложенным платежом.
Доставка

1. Компанией "Новая почта"

2. При 100% предоплате доставка любой компанией

Подскажите как можно осуществить это в опенкарте?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


я пока что не видел модуля с такими связями, товар - оплата - доставка - поставщик (это зависимости должны быть на каждый товар), будем надеяться кто нибудь напишет )

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Возможно кто то и напишет. Но я не понимаю о какой зависимости Вы говорите. Все что необходимо это что бы я знал какой метод оплаты и какой метод доставки выбирает покупатель. Ведь тут не нужно платежей онлайн и прочего. Здесь просто нужно знать выбор покупателя, и естественно есть зависимость доставки от способа оплаты. Например в джумшопинге это було как то просто а здесь ничего не пойму. Ничего толкого не получается сделать. Мне сделал человек у которого я шаблон приобрел но это не совсем то.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.