Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Аттрибуты


Kolger

Recommended Posts

Есть ли возможность в OpenCart создавать наборы «Аттрибутов» для товаров и при создании нового товара просто копировать этот набор, вместо того, чтобы каждый раз вбивать этот список вручную.Возможность "нацеплять" аттрибуты на категорию товаров тоже бы подошла.Однако, ни той, ни другой возможности я не обнаружил.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Да, для привязки группы атрибутов категории товаров было б замечательно. Наведу простой пример:Монитор:1) Тип (LCDFTCRT)2) Диагональ (19202132)3) Размер точки.......20) ВесПроцессор1) Сокет2) Частота3) Кэш........10) Потребляемая мощность.Я уже неделю мучаюсь как к отдельной категории можно прикрутить свой список атрибутов. Может кто то сталкивался или есть идеи?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.