Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

вывод формы входа на главную


Recommended Posts

Здравствуйте, мне нужно быо сделать форму входа на главную, я посместил в хедер. тпл php форму, визуально она появилась но теперь мне не понятно что надо написать в "action" чтобы она еще и работала, тоесть как ее интегрировать со стандартной? может кто то сталкивался.

Тоесть в данный омент она просто неактивная, я пробовал подставлять данные по аналогии с файлом логин.тпл но в таком случае появлябтся php ошибки, переменные которые работают в логин.тпл при подствлении в хедер.тпл перестают работать- ну это только мой вариант может я вообще не верно делал. но больше нету никаких идей что туда еще можна прописать( в action)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Чето не помогает

<form method="post" class="signin" action="index.php?route=account/login">
		    <fieldset class="textbox">
		    <label class="username">
		    <span>Username or email</span>
		    <input id="username" name="username" value="" type="text" autocomplete="on" placeholder="Username">
		    </label>
		    <label class="password">
		    <span>Password</span>
		    <input id="password" name="password" value="" type="password" placeholder="Password">
		    </label>
		    <button class="submit button" type="button">Sign in</button>
		    <p>
		    <a class="forgot" href="#">Forgot your password?</a>
		    </p>	   
		    </fieldset>
	  </form>

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


ага я тоже это заметил сразу после того как написал сообщение ) и тем не менее не помогает, кнопка сабмит не работает, она просто не активная. даже если бы была ошибка с названиями отсылало бы при нажатии на страницу с ошибкой

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.